REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nasz Chełm. Spotkanie w sprawie budżetu obywatelskiego
Nasz Chełm. Spotkanie w sprawie budżetu obywatelskiego
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Od poniedziałku 6 czerwca można będzie zgłaszać projekty do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Pamiętajcie, że znowu zmienił się regulamin chełmskiego BO. Już 9 czerwca spotkanie na ten temat organizuje Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska Nasz Chełm.

Reklama

Tradycyjnie już informacje dotyczące kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego znajdziecie na stronie internetowej. Z pewnością jednak zapoznanie się z regulaminem i harmonogramem realizacji BO zrodzi wiele dodatkowych pytań. I właśnie na te pytania i wątpliwości odpowiedzieć chcą ludzie związani z “Naszym Chełmem”. Spotkanie, które zaplanowali na  czwartek 9 czerwca jest oczywiście otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy na godzinę 18 do Pizzerii Amici przy ul. Lwowska 59. Porozmawiamy nie tylko o przyszłej edycji Budżetu Obywatelskiego, ale również o naszych wspólnych doświadczeniach zgromadzonych w trakcie jego dotychczasowej realizacji – zachęca Joanna Bielecka, prezes stowarzyszenia. 

Na program spotkania złoży się między innymi przypomnienie historii BO. Warto pamiętać, że to właśnie ludzie związani ze stowarzyszeniem doprowadzili przed laty do wprowadzenia w Chełmie tej formy partycypacji społecznej. Przez lata byli również pilnymi obserwatorami i krytykami popełnianych błędów w jego realizacji. Niestety nie wszystkie doświadczenia można uznać za pozytywne. Zwłaszcza dotyczy to sposobu realizacji zadań wybranych do realizacji. Rok 2021 był tego najbardziej jednoznacznym przykładem. Organizatorzy spotkania postarają się przeanalizować zadania, których władze miasta  nie zrealizowały w ubiegłym roku.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ja się pojawię i zapraszam wszystkich.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ale czy to warto? Chociaż dobrze że się jeszcze komuś chce.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Będziemy głosować ale czy miasto to zrealizuje ?!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama