REKLAMA
,
Nasz patronat. Rockowa premiera
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Premiera płyt Rock N’Sfera vol. 3 i vol. 4 oraz koncert Impression. Zapraszamy wszystkich na sobotni wieczór.

Reklama

Po raz kolejny mamy przyjemność być patronem medialnym inicjatywy młodych mieszkańców naszego miasta pn. „Rock N’sfera”. Przed niespełna dwoma laty postanowili oni wyciągnąć rękę do mniej znanych zespołów z gatunku rockowo-metalowego grających w naszym mieście i regionie, i promować ich twórczość przez wydawnictwa płytowe.

Pomysłodawcą był Adrian Nafalski, twórca AiMiX Studio i wokalista zespołu Arias. Wiadomość w kilka dni poszła w eter, za pośrednictwem lokalnych mediów, m.in. portalu chelmski.eu, ale również rozgłośni radiowych z innych miast. Do projektu zgłosiło się kilkadziesiąt zespołów. I tak w marcu minionego roku ukazała się pierwsza płyta prezentująca 19 zespołów z całej Lubelszczyzny. Pod koniec listopada 2018 ukazała się kolejna część składanki, a w tym roku mamy premierę od razu dwóch kolejnych płyt! Fani dostaną niemal trzy godziny solidnej rockowej muzyki w wykonaniu w sumie 42 zespołów.

Zapraszamy zatem wszystkich fanów muzyki rockowej i metalowej, ale i nie tylko, na premierę składanki Rock N’sfera vol. 3 i vol. 4.
To już w sobotę (11 maja), o godz. 19.00, w Lepsza Strona Piwa (ul. Lwowska 24). Organizatorem premierowego wieczoru jest Stowarzyszenie AiMix Studio.

Wydarzenie uświetni występ chełmskiego trio Impression, którego możemy posłuchać także na jednej ze składanek RockN’Sfera.
Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA