REKLAMA
,
Nasze dziurawe miasto
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zachowajcie ostrożność jadąc ulicą Łowiecką. Na odcinku pomiędzy Jagiellońska, a Grunwaldzką pojawiły się zupełnie „świeże” niespodzianki.

Reklama

Do stanu ulic osiedla Działki mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić. Jednak nawet ich zaskakują pojawiające się niemal z dnia na dzień wyrwy w nawierzchniach głównych ulic tej części miasta. Zupełnie niedawno drogowcom udało się załatać kilka dziur w ulicy Jagiellońskiej. Teraz, jeszcze głębsze pojawiły się na Łowieckiej. Bardzo kłopotliwa staje się tam jazda zwłaszcza w dni świąteczne, kiedy w pobliskim kościele  pw. Świętego Ducha odprawiane są msze, a Łowiecka w znacznej części staje się parkingiem. Trudno wówczas o swobodne manewrowanie i taka dziura może stać się groźną pułapką dla kół i zawieszeń naszych samochodów.

***

Zachęcamy do przesyłania informacji o podobnych „niespodziankach” czyhających na kierowców i pieszych poruszających się chełmskimi ulicami. Może za naszym pośrednictwem oszczędzicie komuś znacznych wydatków.

 

Napisz komentarz
 • Fisz, rusz się w końcu z tej dziupli i zobacz jaki wokół ciebie brud i bałagan!

 • Wiercieńskiego od stacji Lotos w strone Bazylan. Dziur, i to całkiem sporych przybywa z dnia na dzień. Niedawno założono progi zwalniające. I tak najlepszym spowalniaczem są dziury

 • A gdzie łubudubu?

 • Za nasze drogi włodarze miasta powinni spalić się ze wstydu, nawet te nowe(wojsławicka, rondo męczenników) są tak nierówne, że jedzie się prawie jak polną drogą.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Sybiraków wreszcie przejezdna
  Sybiraków wreszcie przejezdna
  Niewiele unijnej kasy dla Chełma
  Niewiele unijnej kasy dla Chełma
  Półtorej godziny do Stołpia
  Półtorej godziny do Stołpia
  Urząd w czasie zarazy
  Urząd w czasie zarazy
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  Remonty wloką się niemiłosiernie
  REKLAMA