REKLAMA
,
Nauczą młodych, jak chronić przyrodę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę (19 sierpnia) zaczynają się bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży. W chełmskim muzeum nauczą, jak stworzyć bioróżnorodny ogród i chronić w nim życie.

Reklama

„Stwórz bioróżnorodny ogród przyjazny przyrodzie!” to bezpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. W ich trakcie uczestnicy przekonają się, jak ważne jest dla człowieka stworzenie bioróżnorodnego ogrodu oraz ochrona owadów zapylających, ptaków, jeży i nietoperzy. W programie spotkań jest także nauka, jak rozróżniać rodzime gatunki kwiatów oraz jak samodzielnie zrobić domek dla owadów.

Warsztaty odbywają się w Muzeum Ziemi Chełmskiej, ul. Lubelska 57, w terminie 19, 25 i 26 sierpnia br., o godz. 10:00. W zajęciach może uczestniczyć 10 osób. Dlatego obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 82 565 26 93.

Organizację warsztatów dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach zadania „Stwórz bioróżnorodny ogród przyjazny przyrodzie! Czyli jak samemu chronić owady zapylające, ptaki, jeże i nietoperze – akcja edukacyjna dla dzieci i młodzieży”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA