REKLAMA
,
Nauczą młodych, jak chronić przyrodę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę (19 sierpnia) zaczynają się bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży. W chełmskim muzeum nauczą, jak stworzyć bioróżnorodny ogród i chronić w nim życie.

Reklama

„Stwórz bioróżnorodny ogród przyjazny przyrodzie!” to bezpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. W ich trakcie uczestnicy przekonają się, jak ważne jest dla człowieka stworzenie bioróżnorodnego ogrodu oraz ochrona owadów zapylających, ptaków, jeży i nietoperzy. W programie spotkań jest także nauka, jak rozróżniać rodzime gatunki kwiatów oraz jak samodzielnie zrobić domek dla owadów.

Warsztaty odbywają się w Muzeum Ziemi Chełmskiej, ul. Lubelska 57, w terminie 19, 25 i 26 sierpnia br., o godz. 10:00. W zajęciach może uczestniczyć 10 osób. Dlatego obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 82 565 26 93.

Organizację warsztatów dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach zadania „Stwórz bioróżnorodny ogród przyjazny przyrodzie! Czyli jak samemu chronić owady zapylające, ptaki, jeże i nietoperze – akcja edukacyjna dla dzieci i młodzieży”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA