REKLAMA
,
Nie chodziło mu o truskawki…
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna pod pretekstem zakupu owoców zabrał leżące pudełko z gotówką i uciekł. Wołanie sprzedawczyni o pomoc usłyszał mieszkaniec pobliskiej posesji, który ujął sprawcę po krótkim pościgu. 33-letni mieszkaniec Chełma odpowie za kradzież.

Reklama

W czwartek  (4 czerwca), około godziny 16:00, dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o ujęciu mężczyzny, który ukradł pieniądze z utargu na jednym ze straganów owocowo-warzywnych w Chełmie. Jak ustalili policjanci, 33-latek z Chełma, wykorzystując nieuwagę kobiety sprzedającej truskawki,  zabrał jej pojemnik z gotówką i rzucił się do ucieczki. Kobieta wszczęła alarm.

Wołanie sprzedawczyni usłyszał mieszkaniec jednej z pobliskich posesji, który pobiegł  za sprawcą. 33-latek w trakcie ucieczki odrzucił skradziony łup. Chwilę później został ujęty. Następnie trafił w ręce policjantów.

Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca próbował ukraść pieniądze w kwocie około 1200 zł. Dodatkowo podczas wykonywania z nim czynności okazało się, że mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz
 • Po ile truskawki ??

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  Raport o stanie Chełma
  REKLAMA