REKLAMA
,
Nie miał pieniędzy żeby zapłacić za kurs, więc pobił taksówkarza
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W nocy z soboty na niedziele pijany mężczyzna napadł na taksówkarza bo nie miał pieniędzy by zapłacić za kurs i chciał odjechać jego autem. 

Reklama

Około godziny 2.40 do jednego z chełmskich przewoźników taxi wsiadł mężczyzna i zażądał kursu do miejscowości oddalonej o 40 km od Chełma. Po krótkiej chwili mężczyzna wyznał, że nie ma pieniędzy, żeby zapłacić za kurs. Taksówkarz zatrzymał samochód i polecił klientowi, żeby wysiadł. Mężczyzna rzucił się z pięściami na taksówkarza i zaczął go bić. Przerażony całą sytuacją taksówkarz szybko wybiegł z auta i powiadomił o wszystkim policję. Widząc to, meżczyzna wsiadł w fotel kierowcy i próbował uruchomić auto, żebym nim odjechać.  Po chwili na miejsce dojechali policjanci, którzy błyskawicznie obezwładnili mężczyznę zakuwając go w kajdanki.

Napastnikiem okazał się mieszkaniec 24-letni mieszkaniec gm. Skierbieszów. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Jutro mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Za rozbój grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Poszkodowany taksówkarz został przetransportowany do szpitala. Jednak lekarze nie stwierdzili u niego większych obrażeń ciała. Zakończyło się na ogólnych potłuczeniach oraz sporej dawce stresu.

Źródło: lublin112

(fot. lublin112)

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA