REKLAMA
,
Nie parkuj na Brzozowej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wakacyjna Trasa Dwójki” to zabawa, ale także duże przedsięwzięcie logistyczne. Organizacja koncertu rozpocznie się na tydzień przed terminem. I tu prośba do mieszkańców: NIE PARKUJCIE na Brzozowej.

Reklama

W związku z organizacją koncertu „Lato, Muzyka, Zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki”, w Parku Miejskim przy ul. Lubelskiej ustawiona zostanie  ogromna scena: około 45 metrów szerokości, 20 m głębokości i 15,5 metra wysokości. Elementy tej konstrukcji oraz inny sprzęt i urządzenia niezbędne do organizacji wydarzenia zaczną docierać do Chełma już w piątek, 6 września.
Tiry ze sprzętem mogą dojechać na miejsce koncertu tylko jedną drogą – ulicą Brzozową. Stąd prośba Urzędu Miasta do mieszkańców o ułatwienie dojazdu i nie parkowanie samochodów na tej ulicy od 6 do 20 września.

Ratusz pisze:

W związku z organizacją wydarzenia pod nazwą „Lato, Muzyka Zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki”, Miasto Chełm zwraca się z prośbą o ułatwienie organizatorom dojazdu do Parku Miejskiego, gdzie stanie scena. Chodzi o ulicę Brzozową (dojazdowa do parku od ulicy Lubelskiej), którą ciężarówki dowozić będą elementy wspomnianej konstrukcji.
Uprzejmie prosimy mieszkańców, aby w dniach od 6 do 20 września nie parkować pojazdów na ulicy Brzozowej. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Tutaj NIE parkujemy

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA