REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nie ustąpił pierwszeństwa
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Izbicy. Kierujący fiatem chcąc uniknąć zderzenia z Volkswagenem zjechał na pobocze, a następnie jego pojazd wywrócił się. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

Wczoraj około godziny 11:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Izbica. Na miejscu policjanci ustalili, że wyjeżdżający na drogę krajową z posesji 22-letni mieszkaniec Izbicy, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Fiatem, który w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania. Kierowca Fiata 21-letni mieszkaniec miejscowości Krasne, chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze, a jego pojazd wywrócił się. Został przewieziony karetką do szpitala.

Wstępne badania wykazały, że doznał on niegroźnych potłuczeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów z krasnostawskiej drogówki.

Policjanci apelują do kierujących o rozwagę i rozsądek. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to częsta przyczyna wypadków na drodze. Pamiętajmy na drodze znajdują się również inni użytkownicy, którzy chcą bezpiecznie dotrzeć do celu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*