REKLAMA
,
Niedzielny jarmark
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tak, już się zaczęło. Świąteczna gorączka, szał przygotowań, lista zakupów, gości, prezentów, potraw, dekoracji… Łatwiej to wszystko ogarnąć, kiedy zaczniemy z wyprzedzeniem. Część zakupów możemy zrobić już w najbliższą niedzielę na Chełmskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Reklama

Chełmski Jarmark Bożonarodzeniowy organizuje redakcja pisma „Nowy Tydzień – tygodnik lokalny”. W niedzielę, 17 grudnia br., w hali sportowej przy ul. Granicznej 2a, swoją ofertę  zaprezentuje około stu wystawców. W godz. 9-15 będzie można kupić m.in. ręcznie wykonane, niepowtarzalne ozdoby świąteczne i prace lokalnych twórców, skosztować tradycyjnych, domowych potraw, wypieków i produktów regionalnych. W ofercie będą także żywe karpie i pachnące choinki.  O świąteczny nastrój zadbają regionalne zespoły, które dadzą koncerty kolęd i pastorałek. Dzieci pewnie ucieszy Święty Mikołaj.

Kilka dni później – 21 i 22 grudnia br. – odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Łuczkowskiego. Jego organizatorem jest samorząd. Przyświecać mu będzie hasło „Dziś w niedźwiedzim grodzie wesoła nowina”.

Więcej o świątecznych jarmarkach w Chełmie i innych miastach regionu pisaliśmy tu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA