REKLAMA
,
Niezapomniane koncerty na dużym ekranie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Znakomici artyści, niezapomniane koncerty zrealizowane w wyjątkowych miejscach na świecie… Chełmski Dom Kultury zaprasza na cykl filmów będących zapisem wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Tym razem Bryan Adams  i jego koncert w Irlandii.

Reklama

Film zobaczymy 30 września br. (sobota), o godz. 21, w sali widowiskowej ChDK. Po ostatnich modernizacjach, sala ma dobre parametry akustyczne i techniczne umożliwiające odbiór zarówno obrazu, jak i dźwięku na wysokim poziomie.

Koncert Bryana Adamsa zatytułowany „Live at Slane Castle” zarejestrowany został w 2000 r. podczas jego występu u podnóża zamku Slane w Irlandii. Zamek leży na terenie prywatnej posiadłości, a koncerty w tym miejscu odbywają się raz do roku. Teren wokół zamku jest naturalnie ukształtowanym amfiteatrem i podczas koncertu może pomieścić około 80 tys. osób.

Kolejne seanse-koncerty:

  • 28.10.2017 r, godz. 21, Français Pour Une Nuit – zapis koncertu heavymetalowej grupy Metallica, sfilmowany w Nîmes, we Francji 7 lipca 2009;
  • 25.11.2017 r., godz. 21, Dire Straits: Alchemy Live – to jeden z tych koncertów, które miały szczęście zostać zarejestrowane w najlepszym dla zespołu okresie. Koncert odbył się w czasie trasy promującej album „Love Over Gold”, w 1983 roku;
  • 30.12.2017 r., godz. 21, Michael Jackson: Live in Bucharest The Dangerous Tour. Album Michaela Jacksona wydany 26 listopada 1991 roku to jedna z najlepiej sprzedających się płyt w historii muzyki. Rozeszła się w nakładzie około 32 milionów egzemplarzy.

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA