REKLAMA
,
Niezapomniane koncerty na dużym ekranie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Znakomici artyści, niezapomniane koncerty zrealizowane w wyjątkowych miejscach na świecie… Chełmski Dom Kultury zaprasza na cykl filmów będących zapisem wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Tym razem Bryan Adams  i jego koncert w Irlandii.

Reklama

Film zobaczymy 30 września br. (sobota), o godz. 21, w sali widowiskowej ChDK. Po ostatnich modernizacjach, sala ma dobre parametry akustyczne i techniczne umożliwiające odbiór zarówno obrazu, jak i dźwięku na wysokim poziomie.

Koncert Bryana Adamsa zatytułowany „Live at Slane Castle” zarejestrowany został w 2000 r. podczas jego występu u podnóża zamku Slane w Irlandii. Zamek leży na terenie prywatnej posiadłości, a koncerty w tym miejscu odbywają się raz do roku. Teren wokół zamku jest naturalnie ukształtowanym amfiteatrem i podczas koncertu może pomieścić około 80 tys. osób.

Kolejne seanse-koncerty:

  • 28.10.2017 r, godz. 21, Français Pour Une Nuit – zapis koncertu heavymetalowej grupy Metallica, sfilmowany w Nîmes, we Francji 7 lipca 2009;
  • 25.11.2017 r., godz. 21, Dire Straits: Alchemy Live – to jeden z tych koncertów, które miały szczęście zostać zarejestrowane w najlepszym dla zespołu okresie. Koncert odbył się w czasie trasy promującej album „Love Over Gold”, w 1983 roku;
  • 30.12.2017 r., godz. 21, Michael Jackson: Live in Bucharest The Dangerous Tour. Album Michaela Jacksona wydany 26 listopada 1991 roku to jedna z najlepiej sprzedających się płyt w historii muzyki. Rozeszła się w nakładzie około 32 milionów egzemplarzy.

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA