REKLAMA
,
Niezłomni – koncert i wykład
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski Dom Kultury uczci Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 28 lutego. Wejściówki na koncert i wykład „Niezłomni” można już odbierać.

Reklama

ChDK zaprasza na koncert i wykład historyczny z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.  Święto obchodzimy od 10 lat, 1 marca. Jest poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Podczas koncertu „Niezłomni” usłyszymy pieśni i piosenki patriotyczne oraz partyzanckie, a także współczesne utwory dedykowane żołnierzom powojennego podziemia niepodległościowego.

Utworom towarzyszyć będą prelekcje historyczne poświęcone zarówno ogólnej tematyce „Żołnierzy Wyklętych”, jak i działalności partyzantki antykomunistycznej na ziemi chełmskiej.

Zapraszamy na koncert w niedzielę, 28 lutego, o godz. 17:00, do sali widowiskowej ChDK. Wstęp na koncert jest wolny, ale trzeba mieć wejściówkę. Można je odbierać już teraz w kasie ChDK lub kina Zorza. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi uwzględniającymi możliwość zajmowania co drugiego miejsca w sali widowiskowej. Organizatorzy przypominają o konieczności noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz dystansie społecznym.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA