REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nikola powalczy w Krakowie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Nikola Skórska będzie walczyć na Mistrzostwach Europy Młodziczek, które rozegrane zostaną w czerwcu w Krakowie. Trzymamy kciuki!

Reklama

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie swojego kraju na zawodach najwyżej rangi. Tego zaszczytu dostąpiła  zaledwie 14-letnia reprezentantka MKS Cement-Gryf Chełm Nikola Skórska.

Dzięki udanym startom w ubiegłorocznym i tegorocznym sezonie została powołana do reprezentacji  Polski na Mistrzostwa Europy Młodziczek (U 15) w zapasach, które od 27 do 30 czerwca rozegrane zostaną w Krakowie. Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa  prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych rangą imprez dla grupy młodzików.
Do największych osiągnięć uczennicy Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, w dotychczasowej przygodzie z zapasami, można zaliczyć m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Olsztynie, drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym oraz pierwsze miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski.
Młoda zapaśniczka zapasy uprawia od pięciu lat, a jej pierwszym trenerem był Jacek Chęć.

Życzymy młodej reprezentantce Cement-Gryf Chełm udanego startu na matach Krakowa!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama