REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

You are using a gallery with old engine.
Please copy this gallery to use new engine and full Contest Gallery abilities.

W sobotę w Chełmie odbyła się Noc Kultury. W porównaniu z poprzednimi latami, chełmianie mogli wybierać z niewielu wydarzeń kulturalnych. Spore zainteresowanie budził pokaz aut zabytkowych oraz koncerty na dziedzińcu Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich. Dość pokaźna grupa mieszkańców miasta odwiedziła skarpę przy Chełmskim Domu Kultury, a następnie udała się na koncert w sali widowiskowej. Zainteresowanie imprezą w porównaniu do lat ubiegłych znacznie osłabło. Zapewne jest to wina dość ubogiego programu imprezy. 

Reklama

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ludzie,władze mają Chełm w dupie i ludzie też,no więc skąd zdziwienie?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Od kiedy w naszym mieście miarą jakości jest ilość ( Co miesiąc „Wydarzenie muzyczne roku !!!) większość prób zachęcenia do czegokolwiek innego ma coraz mniejszy sens. Ot taki owoc „ciężkiej pracy”. Zresztą samodzielnie wyhodowany. I przypuszczam, że będzie jeszcze ciekawiej niestety. Rozmaitość i zaangażowanie, to się u nas raczej już skończyło.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Powód małej ilości wydarzeń jest zasadniczo jeden. Mamy mało chętnych do zaangażowania się w tego typu imprezy. Zawsze można liczyć na Chadek i Bibliotekę, czasem MDK, ale z innymi trudniej o coś atrakcyjnego. Urząd Miasta powinien się otworzyć – wystarczy zobaczyć popularność wizyt w KPRM, KPRP podczas Nocy Muzeów w Warszawie. Myślę, że i chętnych na nasz magistrat nie zabrakłoby, podobnie Gmach i jakaś ciekawa aranżacja historii kolei na terenie Chełma. Lokalne media (Redakcjo!) także mogłyby dodać coś od siebie. Stowarzyszenia, kluby sportowe, grupy lokalne, których mnóstwo w Chełmie. Wystarczą wspólne chęci i mielibyśmy świetne święto, a miasto tętniłoby życiem przez całą noc. Pani Agato – może już dziś warto powołać jakiegoś koordynatora do tego typu wydarzeń, rozplanować wszystko dużo wcześniej, zaprosić wszystkich bez wyjątków i uprzedzeń do współpracy? Miasto mamy jedno. 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA