REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
„Noc Kultury” w Bibliotece Publicznej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W ramach tegorocznej Nocy Kultury Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti przygotowała swoje propozycje skierowane zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Reklama

29 sierpnia 2015 | Chełmska Biblioteka Publiczna (ul. Partyzantów 40)

Noc z Harrym Potterem”

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza miłośników literackich i filmowych przygód najsłynniejszego czarodzieja, stworzonego przez J. K. Rowling, do udziału w „Nocy z Harrym Potterem”, która odbędzie się 29 sierpnia br. od godz. 1900 w ramach chełmskiej „Nocy Kultury”. Przedsięwzięcie adresowane jest do wielbicieli sagi fantasy o młodym magu, którym proponujemy nocną zabawę w klimacie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Uczestnikom gwarantujemy niezapomniane przeżycia z lekcjami czarów, zaklęć, quidittcha i niesamowitymi wydarzeniami oraz niepowtarzalną atmosferą. Warunkiem udziału w zabawie jest znajomość przygód Harry’ego Pottera i chęć spędzenia wyjątkowej, obfitującej w atrakcje nocy w bibliotece. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń..

Zapisy rozpoczną się 17 sierpnia br. (poniedziałek) telefonicznie (tel. 82 564-55-29) lub osobiście w Wypożyczalni dla Dzieci (nowy budynek przy ul. Partyzantów 40, wejście od ulicy I AWP) w godzinach pracy biblioteki (poniedziałek, piątek 900-1600, wtorek-czwartek 1000-1800). Rodzice uczestników będą proszeni o zapoznanie się z regulaminem przedsięwzięcia, dostępnym w serwisie internetowym biblioteki (www.chbp.chelm.pl).

Kino familijne”

Zainteresowanych zapraszamy również na maraton filmowy z cyklu o Harrym Potterze w ramach „Kina familijnego”. Także 29 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej ChBP będzie można zobaczyć dwie pierwsze części serii: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Wstęp wolny!

Noc bez kar”

Chełmska Biblioteka Publiczna 29 sierpnia br. przeprowadzi akcję pn. Noc bez kar, czyli możliwość zwrotu przetrzymywanych książek bez ponoszenia kar finansowych przewidzianych w Regulaminie Wypożyczalni ChBP. Zwroty książek ze wszystkich placówek bibliotecznych (Filia nr 1- ul. Nadrzeczna, Filia Nr 2 – ul. Zachodnia, Filia Nr 3 – ul. 11 Listopada) przyjmowane będą w w godz. 19.00 – 23.00 w budynku głównym ChBP przy ul. Partyzantów 40.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama