REKLAMA
,
„Noc Kultury” w Bibliotece Publicznej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W ramach tegorocznej Nocy Kultury Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti przygotowała swoje propozycje skierowane zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Reklama

29 sierpnia 2015 | Chełmska Biblioteka Publiczna (ul. Partyzantów 40)

Noc z Harrym Potterem”

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza miłośników literackich i filmowych przygód najsłynniejszego czarodzieja, stworzonego przez J. K. Rowling, do udziału w „Nocy z Harrym Potterem”, która odbędzie się 29 sierpnia br. od godz. 1900 w ramach chełmskiej „Nocy Kultury”. Przedsięwzięcie adresowane jest do wielbicieli sagi fantasy o młodym magu, którym proponujemy nocną zabawę w klimacie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Uczestnikom gwarantujemy niezapomniane przeżycia z lekcjami czarów, zaklęć, quidittcha i niesamowitymi wydarzeniami oraz niepowtarzalną atmosferą. Warunkiem udziału w zabawie jest znajomość przygód Harry’ego Pottera i chęć spędzenia wyjątkowej, obfitującej w atrakcje nocy w bibliotece. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń..

Zapisy rozpoczną się 17 sierpnia br. (poniedziałek) telefonicznie (tel. 82 564-55-29) lub osobiście w Wypożyczalni dla Dzieci (nowy budynek przy ul. Partyzantów 40, wejście od ulicy I AWP) w godzinach pracy biblioteki (poniedziałek, piątek 900-1600, wtorek-czwartek 1000-1800). Rodzice uczestników będą proszeni o zapoznanie się z regulaminem przedsięwzięcia, dostępnym w serwisie internetowym biblioteki (www.chbp.chelm.pl).

Kino familijne”

Zainteresowanych zapraszamy również na maraton filmowy z cyklu o Harrym Potterze w ramach „Kina familijnego”. Także 29 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej ChBP będzie można zobaczyć dwie pierwsze części serii: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Wstęp wolny!

Noc bez kar”

Chełmska Biblioteka Publiczna 29 sierpnia br. przeprowadzi akcję pn. Noc bez kar, czyli możliwość zwrotu przetrzymywanych książek bez ponoszenia kar finansowych przewidzianych w Regulaminie Wypożyczalni ChBP. Zwroty książek ze wszystkich placówek bibliotecznych (Filia nr 1- ul. Nadrzeczna, Filia Nr 2 – ul. Zachodnia, Filia Nr 3 – ul. 11 Listopada) przyjmowane będą w w godz. 19.00 – 23.00 w budynku głównym ChBP przy ul. Partyzantów 40.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA