REKLAMA
,
Noc kultury w ChBP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Biblioteka Publiczna przygotowała dwie propozycje na miłe spędzenie czasu podczas ostatniego, sobotniego wieczoru wakacji w mieście (25 sierpnia). Będzie coś dla dzieci i dorosłych.

Reklama

Pierwsza propozycja to spektakl teatralny dla dzieci pt. „Pinokio” w wykonaniu warszawskiego Teatru Lalek „Czarodziej”, który zostanie wystawiony o godz. 18.
Przedstawienie jest adaptacją powieści Carlo Collodiego o przygodach drewnianego chłopczyka. Po spektaklu publiczność będzie mogła obejrzeć kukiełki, maski oraz kostiumy teatralne, a także poznać tajniki pracy aktora-lalkarza. Teatr „Czarodziej” działa nieprzerwanie od 1947 r.

Później, o godz. 20, zapraszamy na koncert „Ballady i dwa romanse” w wykonaniu Jarosława Buczka (śpiew, gitara) z towarzyszeniem Michała Słomińskiego (piano, perkusjonalia).
Artyści zaprezentują piękne, poetyckie teksty Bułata Okudżawy, Josifa Brodskiego, Aleksandra Wertyńskiego i Fiodora Tiutczewa, dopełnione subtelną muzyką. Na repertuar koncertu złożą się, jak mówi wokalista, „ballady – malowane słowem i dźwiękiem opowieści o ludziach, miejscach, emocjach, historie o fascynacjach, miłości, radościach i smutkach”.

Zapraszamy na Noc Kultury do ChBP, w sobotę, 25 sierpnia, sala widowiskowa, Partyzantów 40. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA