REKLAMA
,
„Noc Kultury” z ChDK. Zobacz program!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Końcówkę wakacji w Chełmie zwieńczy Noc Kultury, wydarzenie, które zawsze inspiruje do odkrywania klimatu miasta. Swoją ofertę kulturalną przedstawił Chełmski Dom Kultury. Zobaczcie program!

Reklama

29 sierpnia – Chełmska „Noc Kultury” | WydarzenieFacebook 

CKF Zorza, godz. 19.00 – Seans z gwiazdą – Mikołaj Roznerski i film „Karuzela”

Startujemy o 19.00 Seansem z gwiazdą w CKF Zorza. Spotkanie z aktorem Mikołajem Roznerskim poprzedzi pokaz filmu „Karuzela”.

Film „Karuzela” reż. Robert Wichrowski. Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Rafała i Piotra, dwóch najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki, zostaje wystawiona na ciężką próbę.

Spotkanie z Mikołajem Roznerskim – odtwórcą głównej roli w filmie „Karuzela”. Aktor młodego pokolenia, szerokiej publiczności jest znany z roli Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”. Jednak coraz częściej pojawia się także na dużym ekranie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu oraz Wydziału Teatralnego DAMU w Pradze.

Skarpa przy Chadeku, godz. 22.00 – „Sad Hesperyd”

Ciemności roświetli „Sad Hesperyd” i to dosłownie. Grupa zaprezentuje plenerowe widowisko ogniowe. Spektakl przygotowała młodzież z Teatru Hesperydy pod kierunkiem Elżbiety Dopieralskiej.

ChDK, sala widowiskowa, godz. 22.30 – Koncert Godzina „W’

Koncert przygotowany w związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Usłyszymy zarówno piosenki, które powstały podczas powstania, jak i współczesne kompozycje poświęcone jednemu z najważniejszych zrywów niepodległościowych w historii Polski. Na scenie wystąpią chełmscy artyści.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Bezpłatne wejściówki na Seans z gwiazdą oraz koncert Godzina „W’ do odebrania w kasach ChDK i CKF Zorza. ChDK informuje, że jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA