REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nocne prace na krzyżówkach lubelskich
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Przez najbliższy weekend modernizacja ronda Dmowskiego będzie odbywać się w nocy. Uważajcie na siebie i pracujących tam ludzi!

Firma Budimex, wykonawca przebudowy DK12 w granicach administracyjnych miasta, informuje, że część prac prowadzić będzie nocami. Dotyczy to modernizacji krzyżówek lubelskich czyli ronda Dmowskiego. Z uwagi na duże natężenie ruchu w ciągu dnia, prace w tym miejscu będą prowadzone  w godzinach nocnych. Pracownicy będą tu układać warstwę ścieralną jezdni.

Uważajmy na siebie i na pracujących na rondzie ludzi nocami, poczynając od dzisiaj (28 maja) do niedzieli (30 maja). 

Przy okazji Budimex chwali się postępem prac na innych odcinkach zadania. Wczoraj wznowiony został ruch na wiadukcie. Ponownie otwarto również południową część ronda ZWiN. Ruch w tym miejscu odbywa się więc teraz tak samo, jak przed zamknięciem.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Nie licytuję się z Tobą na “swoje” ulice, bo moja jest akurat w stanie bardzo dobrym. Natomiast Piwną aż do ul. Zawadówka, czy wcześniej Metalową, Złotą i Trubakowską, bardzo często się przemieszczam jak wielu innych, szczególnie od momentu totalnego zakorkowania się Chełma. Ruch nie tylko w godzinach szczytu jest tamtędy naprawdę spory. Przypuszczam, że jest intensywniejszy niż na Sienkiewicza, która jest jedynie łącznikiem pomiędzy dwoma równoległymi ciągami komunikacyjnymi, czyli Kolejową, a przedłużeniem ciągu Lubelskiej, czyli Młodowskiej, Szwoleżerów i dalej.
  Ludziom bardzo brakuje porządnej alternatywnej arterii wschód – zachód na południu Chełma. Oczywiście nie neguję potrzeby remontu Twojej ulicy.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ja wiem że wszyscy by chcieli żeby ulica przy której mieszkają wyglądała na idealną ale jednak Sienkiewicza to centrum miasta 2 licea dużo ludzi i przyjezdnych a na piwnej byłem tam gdzie opony i nie podlega dyskusji ze5 jest do remontu .

  No votes yet.
  Please wait...
 • Oooo! Nie jesteś chyba jedynym niezadowolonym. Przejedź się szefuńciu np ul. Piwną. Tam jest jam “w kolano” więcej niż asfaltu. I z tym typem Leninem to może lepiej też nie wyskakuj, bo ci gdzie jeszcze zaraz ta nasza obecna, umiłowana siła władcza wyciągnie – jak tego przysłowiowego trupa z szafy – solidnie “pekawuenowski” rodowód.?
  Dobrze, że coś się takiego z remontami dzieje – niech się dzieje tak nadal i niech nie przerywa, a doczekasz się funkiel nówka asfalciku i na tej swojej Dzielnicy Cudów, brachu.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Czy kogoś obchodzi remont ulicy Sienkiewicza proszę o wpisy domagajmy się remontu od Pana Prezydenta przecież to ulica naszego wieszcza wstyd że wyglądała lepiej za poprzedniej nazwy no chyba Chełmie nie nie chcą żeby była Lenina.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Krzyżówki lubelskie, Kolejowa ,a najbardziej zaniedbana ulica w Chełmie to Sienkiewicza proszę o wpisy a pytanie jest takie ,kiedy była remontowana ul. Sienkiewicza w Chełmie?.czy ktoś zna odpowiedź.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *