REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nowe iluminacje w centrum
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Taki niedźwiedź pojawił się na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Ratusz odwołał szopkę i sylwestra, ale za to święta umilą nam nowe iluminacje.

Reklama

Trójwymiarowy niedźwiedź nawiązujący do herbu Chełma pojawił się na Placu Łuczkowskiego. To jedna z nowych świątecznych iluminacji, które w tym roku powinny zaskoczyć chełmian i umilić im spacery.

Jak już pisaliśmy, w związku z sytuacją epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo, chełmski samorząd zrezygnował z organizacji jarmarku świątecznego i miejskiej imprezy sylwestrowej.  W tym roku w centrum Chełma nie będzie też szopki, co szczególnie skrytykowali mieszkańcy.

Świąteczną atmosferę w jakiejś mierze pozwolą nam odczuć świąteczne iluminacje. Pięknie się już przystroiła Galeria Chełm. Z kolei na mieście stoją już choinki i inne dekoracje. Choinki są przed budynkiem Urzędu Miasta, na Placu E. Łuczkowskiego i na skrzyżowaniu al. 3 Maja i ul. Lwowskiej.

Z kolei na pl. Łuczkowskiego trwa montaż kolejnych świątecznych ozdób. Będzie ich sporo, głównie wzdłuż ulicy Lubelskiej na odcinku od ronda im. Jana Pawła II do bramy parafii Narodzenia NMP. Nowością jest świetlna instalacja 3D w formie niedźwiedzia. Ale niespodzianki będą też w innych miejscach. Jak Wam się podoba?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama