REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nowe piwo od Browaru Jagiełło
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Regionalny Browar Jagiełło wypuścił na rynek nowy trunek. To piwo Jagiełło Vienna Lager, które charakteryzuje się wyjątkową bursztynową barwą, gęstą pianą oraz delikatną nutą chmielu aromatycznego.

Do warzenia piwa użyto trzech rodzajów słodu: wiedeńskiego, pilzneńskiego oraz karmelowego, a do gotowania aromatycznej odmiany chmielu Sybilla. Dzięki temu piwo wyróżnia się wyśmienitym, słodowym smakiem.

lager2

Jagiełło Vienna Lager ma klasyczne parametry piwa w stylu lager wiedeński, czyli 13% ekstraktu oraz 5,5 % alkoholu, ale ze względu na użyte surowce jest to autorska interpretacja Browaru Jagiełło.

Piwo Jagiełło Vienna Lager jest doskonałym uzupełnieniem naszej bogatej oferty. Jestem przekonany, że nasz wiedeński lager i jego goryczkowy smak przypadnie do gustu prawdziwym smakoszom piwa i znajdzie swoich miłośników – mówi Tomasz Jagiełło, współwłaściciel Browaru Jagiełło.

Vienna Lager wyróżnia się też etykietą, która zdecydowanie różni się od dotychczasowych projektów używanych przez Browar Jagiełło. Niebiesko – kremowa kolorystyka sprawia, że butelka jest bardzo charakterystyczna i rzuca się w oczy.

Piwo Jagiełło Vienna Lager dostępne jest w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,5 l. Listę sklepów, w których można kupić piwa produkowane w Browarze Jagiełło, znaleźć można na stronie internetowej: www.browar-jagiello.pl.


W swojej ofercie Browar Jagiełło ma piwa jasne, min. Jagiełło Premium Pils, Jagiełło Lager, Nałęczowskie Jasne; piwa ciemne, m.in. Magnus oraz Magnus Królewski, a także szeroką paletę piw smakowych, m.in. Magnus Żurawinowy, Magnus Śliwkowy, Magnus Czekoladowy, Magnus Tofee.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*