REKLAMA
,
Nowe połączenia z Portu Lotniczego Lublin
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Można już planować wakacyjne wyprawy z wylotem z lubelskiego lotniska. Od wczoraj są w sprzedaży bilety na nowe, wakacyjne połączenia LOT Polish Airlines do Splitu i na grecką wyspę Korfu. To spore ułatwienie dla potencjalnych turystów z Chełma i okolic.

Reklama

Połączenie na trasie Lublin – Split będzie obsługiwane w piątki. Rejsy do Chorwacji będą odbywały się od 3 lipca do 28 sierpnia.

Z kolei na grecką wyspę Korfu podróżni będą mogli polecieć we wtorki. Loty dostępne będą od 7 lipca do 25 sierpnia.

– Cieszymy się, że możemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT zaoferować tanie i bezpieczne połączenia. Polecimy do dwóch atrakcyjnych miejsc nad Adriatykiem. To świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje. Ze względu na szczególną sytuację – w tym roku planujemy spontaniczne. Niemal w ostatniej chwili – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin S.A.

Prezes jednocześnie zapewnia, że zarówno linie lotnicze, jak i lotnisko, wprowadziły szereg  dodatkowych środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem podczas podróży lotniczej.

Bilety w cenach już od 100 zł są dostępne na stronie www.lot.com.

Połączenia ze świdnickiego lotniska są bardzo dogodne dla potencjalnych turystów z Chełma i okolic. Z naszego miasta na lotnisko mamy niewiele ponad 60 km. Niespełna godzina jazdy. Dla zmotoryzowanych istotne jest to że lotnisko dysponuje parkingami o łącznej pojemności 450 miejsc.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA