REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nowi szefowie policji w Chełmie i Krasnymstawie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Podinspektor Mariusz Kołtun jest od dziś Komendantem Miejskim Policji w Chełmie. Zapowiedział, że jego głównym celem będzie poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu chełmskiego.

Dzisiaj w Muzeum Ziemi Chełmskiej odbyła się uroczysta zbiórka związana z wprowadzeniem nowego Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie podinsp. Mariusza Kołtuna (na zdjęciu: w środku). Uroczystości przewodniczył Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc. Zgodnie z ceremonią, po odczytaniu rozkazu powołującego na nowe stanowisko, Komendant Miejski przyjął sztandar chełmskiej jednostki.

W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele władz miejskich i samorządowych, szefowie służb mundurowych, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, jak też instytucji współpracujących na co dzień z Policją oraz kadra kierownicza jednostki. Nowy komendant od zgromadzonych osób otrzymał gratulacje i życzenia.

Podinsp. Mariusz Kołtun służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z Komendą Miejską Policji w Lublinie, gdzie zajmował stanowiska wykonawcze i kierownicze w pionie kryminalnym. Przez ostatnie lata był Komendantem Powiatowym Policji w Krasnymstawie.

***

Także dzisiaj nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Funkcję objęła mł. insp. Wioletta Pawluk.

Insp. Robert Szewc podkreślił, iż zauważona została dobra praca podinsp. Mariusza Kołtuna, która nagrodzona została awansem. Nadmienił również, iż kobiety doskonale potrafią zarządzać i dobre tradycje w Krasnymstawie będą kontynuowane.

Mł. insp. Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 roku do grudnia 2016 roku była Naczelnikiem Prewencji tejże komendy. Ostatnio była Komendantem Powiatowym Policji we Włodawie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • W Chełmie Kołtun w Krasnymstawie Pawluk, a co cie niepokoi?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Kto jest w koncu tym komendantem?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *