REKLAMA
,
Nowy rozkład jazdy CLA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Autobusy miejskie w Chełmie będą od poniedziałku kursować częściej. A to nie jedyne zmiany, jakie zapowiadają CLA. Zobacz, co się jeszcze zmieni.

Reklama

Zanim w poniedziałek, 17 maja, wyruszysz w drogę autobusem miejskim, sprawdź rozkład jazdy. Jest prawdopodobne, że zaskoczy Cię większa liczba kursów.

Chełmskie Linie Autobusowe (CLA) zapowiadają od najbliższego poniedziałku zmiany w rozkładzie jazdy. A to w związku z luzowaniem obostrzeń sanitarnych. Zamiany powinny się spodobać chełmianom, bo we wszystkie dni tygodnia zwiększy się częstotliwość kursowania miejskich autobusów.

A to nie wszystkie nowości. Na wniosek mieszkańców ul. Kolejowej, w nowym rozkładzie jazdy została wydłużona trasa linii nr 13. Tak więc od 17 maja „13” pokonywać będzie trasę: z Dworca PKP przez ul. Kolejową, wiadukt, Al. Przyjaźni do przystanku „Okszowska/CLA”. Jednak do czasu wznowienia przejazdu przez wiadukt, autobusy tej linii będą kończyły swoje kursy na przystanku „Kolejowa/ Sienkiewicza”, a przystankiem początkowym będzie „Obłońska/Sienkiewicza”.

Nowy rozkład jazdy jest już dostępny na stronie www.cla.net.pl w zakładce „Rozkład 2021-05-17”. Z pytaniami o szczegóły można też dzwonić pod nr tel. 82 562 23 06.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA