REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Oboje rodzice po spożyciu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się 9-miesięcznym dzieckiem w Chełmie. O fakcie zawiadomili pracownicy opieki społecznej. Dziecku nic się nie stało, zostało oddane pod opiekę placówki opiekuńczo-wychowawczej.

W miniony weekend dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że nietrzeźwi rodzice opiekują się 9-miesięcznym dzieckiem. O fakcie tym poinformowały pracownice opieki społecznej, które odwiedziły swoich podopiecznych w Chełmie.
Skierowani na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości obojga rodziców. 34-letnia matka miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, z kolei 57-letni ojciec ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców. Dziecku nic się nie stało, po badaniach w szpitalu, zostało przekazane pod opiekę personelu placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*