REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Od kieliszka do tragicznej awantury
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił wczorajszej nocy do szpitala 38-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna w trakcie spotkania z kolegami na zakrapianej alkoholem imprezie, został ugodzony nożem i uderzony w głowę tępym narzędziem. Policjanci zatrzymali sprawcę – jego 27-letniego kompana, a także 58-letniego właściciela mieszkania, w którym doszło do zdarzenia.

Ze zgłoszenia, które nocą otrzymali policjanci wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Lubelskiej pomocy potrzebuje mężczyzna. Jak się okazało, był nim 38-latek, który wspólnie z 58-letnim właścicielem mieszkania oraz 27-letnim znajomym razem spożywali alkohol. Pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, która przerodziła się w szarpaninę. W jej efekcie 27-latek chwycił za tępe narzędzie, prawdopodobnie młotek, uderzając 38-latka w głowę. Następnie napastnik nożem ugodził poszkodowanego w klatkę piersiową.

Ranny mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do chełmskiego szpitala. Do policyjnego aresztu trafił sprawca przestępstwa. Policjanci zatrzymali 27-latka na klatce schodowej, w momencie zbiegania ze schodów.  Był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymany został także 58-letni właściciel mieszkania. On również znajdował się pod wpływem alkoholu.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*