REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Od szkolenia do zatrudnienia
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowanego przez MCK OHP w Krasnymstawie odbywają właśnie staże zawodowe. Dla większości z nich to pierwsze takie doświadczenie.

Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowanego przez MCK OHP w Krasnymstawie odbywają właśnie staże w zawodach, do których wykonywania zdobyli kwalifikacje podczas wcześniejszego etapu projektu – szkolenia zawodowego. Dla większości z nich jest to pierwsze doświadczenie zawodowe i możliwość praktycznej nauki wymarzonego zawodu.

Młodzi ludzie rzetelnie wykonują powierzone obowiązki, zdobywając w ten sposób warsztat, który będzie ich wizytówką na drodze rozwoju zawodowego. Wśród stażystów są utalentowani i pracowici przyszli operatorzy obrabiarek sterowanych numerycznie CNC oraz sympatyczne i zdolne kosmetyczki. Ci ambitni i pracowici młodzi ludzie już wkrótce będą zdobywać rynek pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane kursami zawodowymi, szkoleniami, a także chcące skorzystać z porady doradcy zawodowego w wyborze szkoły, kierunku studiów czy też wymarzonego zawodu zapraszamy do kontaktu z doradcą zawodowym w MCK OHP w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego, pok. 308 lub MCiZ OHP w Chełmie, ul. Lwowska 51, p. 419, ewentualnie pod nr tel.  82 576-15-81 oraz 82 565 56 46.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*