REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Oferowali pracę w Holandii
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Rejowcu Fabrycznym odbyła się giełda pracy. Można było zatrudnić się na kilka tygodni do zbioru owoców w Holandii.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zorganizowało wczoraj (19 lipca br.) spotkanie w sprawie pracy. Przedstawiciel agencji zatrudnienia AB JOB Service Polska z Lublina przybliżył szczegóły ofert pracy przy zbiorze owoców w Holandii. Zainteresowani mogli indywidualnie porozmawiać oraz złożyć formularz rejestracyjny celem wyjazdu.

Oferty dotyczyły krótkich wyjazdów: od 2 do 6 tygodni. Warunki mieszkaniowe oraz  organizacja wyjazdu jest załatwiana przez agencję. Wyjeżdżający mają jasno określony termin wyjazdu (godzina i miejsce) i są dowożeni na miejsce zakwaterowania.

Młodzieżowe Centrum Kariery informuje, że osoby, które nie mogły być na wczorajszym spotkaniu, a chciałyby podjąć taką pracę, mogą się jeszcze zgłaszać do biura MCK. Tu wypełnią formularz rejestracyjny, który zostanie przekazany agencji. Oferta pracy w Holandii przy zbiorze jabłek i gruszek jest nadal otwarta, ale liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona.

O szczegóły możecie pytać pod nr tel. 502 032 023  lub mail: mck.rejowiecfabryczny@ohp.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*