REKLAMA
,
Ogólnopolski Tydzień Kariery w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wzorem lat ubiegłych, Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Filia w Chełmie, organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Obecna, 9 edycja, odbędzie się pod hasłem „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.

Od dzisiaj (16 października) do najbliższego piątku (20.10) doradcy Filii WUP będą służyć pomocą w zakresie planowania dalszej edukacji, zawodu, pracy i kariery. Skorzystać z niej mogą zarówno uczniowie, studenci, jak i osoby dorosłe pracujące.

Reklama

Na młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczy szkół policealnych czekają zajęcia pt. „W stronę rynku pracy”, „Pewnym krokiem do kariery”. Przewidziano także spotkania z przedstawicielami Straży Granicznej i Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Doradcy zawodowi z chełmskich  szkół ponadgimnazjalnych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych skorzystają z „Warsztatów wiedzy o rynku pracy”.

Zajęcia będą dotyczyć m.in. ofert OHP dla młodych ludzi zagubionych na rynku pracy.  Zaprosiliśmy na zajęcia także pracowników socjalnych.  Chcemy w ten sposób wesprzeć ich w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym – mówi Dorota Cywińska, Kierownik Filii w Chełmie WUPracy w Lublinie.

Szczegółowy informacji na temat tegorocznego 9 OTK, udzielają doradcy zawodowi Filii w Chełmie WUP w Lublinie, Plac Niepodległości 1, pokój nr 2.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA