REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Ogromna plantacja marihuany pod Chełmem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmscy kryminalni zlikwidowali nielegalną plantację 300 krzaków konopi indyjskich. 30- letni mieszkaniec powiatu Lubaczowskiego został zatrzymany na terenie wynajmowanego budynku. Za ten czyn grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Chełmscy policjanci z wydziału kryminalnego,  przeszukali teren jednego z opuszczonych budynków na terenie gminy Leśniowice. W specjalnie zaadoptowanym pomieszczeniu znaleźli blisko 300 sadzonek konopi indyjskich o wysokości od 70 do 100 cm. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli również przedmioty i urządzenia służące do prowadzenia uprawy.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 30- letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego. Mężczyzna wynajmował budynek, prowadząc w nim jednocześnie swoją plantację. Z ustaleń śledczych wynika, że był on już wcześniej notowany za posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu środków odurzających.

Zgodnie z przepisami może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • A sprzedawanie toksycznych papierosów w sklepach wywołujących najgorsze choroby jakie można sobie wyobrazić jest legalne, a jak ktoś chce naturalnie, bez miliona rakotwórczych substancji to nie można, WTF? Czy ktoś kiedykolwiek zmarł w wyniku chorób i powikłań po paleniu marihuany? Fuck Logic.

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *