REKLAMA
,
Okradała chełmskie sklepy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali 27-latkę, która ukradła w supermarkecie w Chełmie kilka butelek alkoholu. Jak się okazało, wcześniej kradła też w innych sklepach.

Reklama

Policjanci z chełmskiej komendy interweniowali w środę (24 lutego) związku ze zgłoszeniem kradzieży sklepowej. W jednym z supermarketów w Chełmie zastali pracowników i kobietę, która skradła z półki cztery butelki alkoholu. Ich wartość to blisko 600 złotych.
Gdy kobieta przekroczyła linię kas, nie płacąc za towar, zatrzymali ją pracownicy sklepu. Policjanci ustalili, że jest to 27-letnia chełmianka. Mundurowi zatrzymali kobietę.

Funkcjonariusze ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie zatrzymanej. W grudniu ubiegłego roku i w lutym tego roku odwiedziła drogerię kosmetyczną i supermarket. Stamtąd ukradła alkohol, słodycze, odzież, zabawki, kosmetyki i inne drobne przedmioty na łączną kwotę ponad 1500 złotych.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 27-latce zarzutów kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA