REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Okradała chełmskie sklepy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali 27-latkę, która ukradła w supermarkecie w Chełmie kilka butelek alkoholu. Jak się okazało, wcześniej kradła też w innych sklepach.

Reklama

Policjanci z chełmskiej komendy interweniowali w środę (24 lutego) związku ze zgłoszeniem kradzieży sklepowej. W jednym z supermarketów w Chełmie zastali pracowników i kobietę, która skradła z półki cztery butelki alkoholu. Ich wartość to blisko 600 złotych.
Gdy kobieta przekroczyła linię kas, nie płacąc za towar, zatrzymali ją pracownicy sklepu. Policjanci ustalili, że jest to 27-letnia chełmianka. Mundurowi zatrzymali kobietę.

Funkcjonariusze ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie zatrzymanej. W grudniu ubiegłego roku i w lutym tego roku odwiedziła drogerię kosmetyczną i supermarket. Stamtąd ukradła alkohol, słodycze, odzież, zabawki, kosmetyki i inne drobne przedmioty na łączną kwotę ponad 1500 złotych.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 27-latce zarzutów kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama