REKLAMA
,
Okradł go autostopowicz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj mieszkaniec Rejowca Fabrycznego wykazał się dobrą wolą i podwiózł autostopowicza. Mężczyzna jechał z nim tylko kilka kilometrów, ale gdy wysiadł, razem z nim zniknęły dokumenty i telefon.

Reklama

Wczoraj (29 października) przed godziną 17, wracający do domu 71-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego, zauważył na przystanku w Krasnymstawie młodego mężczyznę „łapiącego stopa”. Kierowca zatrzymał się i zabrał autostopowicza do Siennicy Nadolnej. Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę, miał około 180 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. W trakcie podróży obydwaj rozmawiali. Młodemu mężczyźnie podobał się samochód i gdy stali na światłach przy robotach drogowych, zapytał czy może zaświecić światło, żeby lepiej zobaczyć jego wnętrze – na co kierowca się zgodził. Za światłami autostopowicz poprosił o zatrzymanie się i wysiadł.
Uwagę kierowcy zwróciło, że dość długo rozpinał pasy bezpieczeństwa. W końcu wysiadł, a 71-latek kontynuował podróż do domu. Gdy dojechał na miejsce zorientował się, że w samochodzie nie ma jego telefonu i dokumentów, które zawsze odkładał przy drążku zmiany biegów.

Teraz młodego mężczyzny poszukują policjanci z Krasnegostawu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA