REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Okuninka. Stanął autem na pasach, bo chciał pogadać
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zwrócił uwagę policjantów, bo zatrzymał się autem na przejściu dla pieszych. Jak twierdził, chciał tylko porozmawiać z dziewczynami. Trzeźwy nie był. W niedzielę nad ranem funkcjonariusze zatrzymali obywatela Ukrainy. Miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

W niedzielę nad ranem (2 sierpnia) policjanci z OPP Lublin zauważyli w Okunince pojazd m-ki Citroem C4, który zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Mundurowi podjęli kontrolę drogową. Okazało się, że kierowcą samochodu jest 25-letni obywatel Ukrainy. Zatrzymał się właśnie w tym miejscu, bo “chciał porozmawiać z dziewczynami”. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Pijanych kierowców wyeliminowała także z ruchu włodawska drogówka. W sobotę (1 sierpnia) we Włodawie na ul. Lubelskiej, 57-latek z Włodawy kierował autem m-ki VW Caddy z ponad promilem alkoholu w organizmie.
0,8 promila miał natomiast 39-latek z Mysłowic podróżujący w niedzielę rano samochodem m-ki VW Turan w Okunince.

Wszyscy kierujący odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem. Za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ale dzban 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama