REKLAMA
,
Okuninka. Stanął autem na pasach, bo chciał pogadać
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zwrócił uwagę policjantów, bo zatrzymał się autem na przejściu dla pieszych. Jak twierdził, chciał tylko porozmawiać z dziewczynami. Trzeźwy nie był. W niedzielę nad ranem funkcjonariusze zatrzymali obywatela Ukrainy. Miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

W niedzielę nad ranem (2 sierpnia) policjanci z OPP Lublin zauważyli w Okunince pojazd m-ki Citroem C4, który zatrzymał się na przejściu dla pieszych. Mundurowi podjęli kontrolę drogową. Okazało się, że kierowcą samochodu jest 25-letni obywatel Ukrainy. Zatrzymał się właśnie w tym miejscu, bo „chciał porozmawiać z dziewczynami”. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Pijanych kierowców wyeliminowała także z ruchu włodawska drogówka. W sobotę (1 sierpnia) we Włodawie na ul. Lubelskiej, 57-latek z Włodawy kierował autem m-ki VW Caddy z ponad promilem alkoholu w organizmie.
0,8 promila miał natomiast 39-latek z Mysłowic podróżujący w niedzielę rano samochodem m-ki VW Turan w Okunince.

Wszyscy kierujący odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem. Za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA