REKLAMA
,
Okuninka. Wyszły coś zjeść i zaginęły
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj dwie osoby zaginęły w Okunince. Jedna z nich to 13-latka z gminy Bychawa, która nie wróciła na noc do domu po tym, jak wyszła zjeść gofry. Druga to 34-latka z Chełma, która nie wróciła ze spotkania w barze. Policjanci szukali dziecka przy użyciu drona i psa służbowego. Ogłoszono też alarm dla całej jednostki.

Wczoraj (1 sierpnia) włodawscy policjanci o godz. 13:00 przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 13-latki z gminy Bychawa. Dziewczynka przyjechała z rodziną na odpoczynek do Okuninki. Z relacji matki wynikało, że nastolatka wyszła wieczorem na gofry razem ze starszą siostrą. Starsza siostra wróciła około północy, a młodsza została ze znajomymi. Kiedy rano matka zorientowała się, że 13-latka nie wróciła na noc do domu, zaczęła szukać dziecka na własną rękę. Nie znalazła jednak i powiadomiła Policję.

Reklama

Funkcjonariusze rozpoczęli intensywne poszukiwania zaginionej. Patrole zostały skierowane do sprawdzania wszystkich możliwych miejsc przebywania nastolatki. Policjanci sprawdzali m.in. plaże, ośrodki, lokale, linię brzegową jeziora. Do poszukiwań z Lublina ściągnięto drona, a z Chełma psa służbowego. Komendant Powiatowy Policji we Włodawie ogłosił alarm dla całej jednostki.

Na szczęście około godz. 14:00 policjanci zauważyli nastolatkę idącą chodnikiem od plaży. Dziewczyna nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana matce.

Wracała przez las

Kolejne szczęśliwe zakończenie poszukiwań to odnaleziona 34-latka z Chełma.
Zaginięcie kobiety zgłosił w nocy jej mąż. Kobieta nie wróciła po tym, jak spotkała się w piątek (31 lipca) nad ranem ze swoją szwagierką w jednym z lokali nad Jeziorem Białym. Wszelkie próby kontaktu telefonicznego były bezskuteczne.
Wczoraj (1 sierpnia), około 14:00, została zauważona przez policjantów przy wjeździe do Okuninki. Jak ustalili policjanci, 34-latka zgubiła się w lesie. Nie potrzebowała pomocy medycznej.

Policjanci apelują

do rodziców i opiekunów o sprawowanie właściwej opieki nad swoimi pociechami. Szczególnie rodzice nastolatków powinni być czujni i zadbać o powroty swoich dzieci do domu o właściwej porze. Warto też zwrócić uwagę na towarzystwo, w którym dziecko przebywa oraz wszelkie niepokojące sygnały. Po to, by wakacje były przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA