REKLAMA
,
Oliwier czeka na Nasze wsparcie
Oliwier czeka na nasze wsparcie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Oliwier ma już 6 miesięcy. Za kolejnych 14 może rozpocząć wieloletnią rehabilitację. Żeby to było możliwe, rodzice muszą zebrać ponad 400 tys. złotych. Rozpoczęli publiczną zbiórkę.  Od dzisiaj ruszają licytacje.

Reklama

Chłopczyk urodził się z niedorozwojem prawej kości udowej, skróceniem kości, hemimelią łokciową, deformacją zaosiową przedramienia lewego i brakiem IV i V palca u lewej dłoni. Wszystkie te defekty można usunąć bądź zminimalizować dzięki specjalistycznej terapii. Lekarze zapewniają, że są w stanie pomóc dziecku.  Jednak leczenie będzie bardzo skomplikowane i długotrwałe. Co gorsza będzie również kosztowne Oliwier czeka na Nasze wsparcie

Gdy po porodzie położna zapytała żony, czy wiedziała o wadzie rączki syna, padł na nas blady strach. Z jednej strony tak bardzo cieszyliśmy się, że jest już z nami – nasze ukochane, pierwsze dziecko! Z drugiej owładną nami strach – z rączką coś było nie tak! Chwilę później padł kolejny cios – jest też wada nogi… – opowiada ojciec Oliwiera.

Rodzice znaleźli szanse dla swego dziecka – terapię w Paley European Institute. Lekarze tego instytutu pomogą dziecku. Jednak leczenie będzie bardzo skomplikowane, długotrwałe i kosztowne. Rodzice sami nie są w stanie zebrać potrzebnych pieniędzy (ponad 400 tys. zł.) Poprosili o pomoc mieszkańców miasta. Odpowiedź była niemal natychmiastowa. Na koncie zbiórki uruchomionym w serwisie siepomaga.pl pojawiły się pierwsze pieniadze. Dzisiaj jest to 62 543,49 zł. Akcja zaczęła zataczać coraz szersze kręgi, pojawiły się również inne narzędzia złużące gromadzeniu pieniedzy. pisaliśmy o nich tutaj.

Wczoraj rodzice zaproponowali jeszcze jedną formę, z której mozęcie skorzystać – licytację za pośrednictwem serwisu Facebook. Jej regulamin jest prosty. Najpierw trzeba zostać członkiem grupy Zbieramy dla Oliwierka Kloca – licytacje. Każdy z nas może zostać darczyńcą przeznaczając na licytacje rzecz lub usługę.  Dochód z ich sprzedaży trafia na konto Oliwiera. Zachęcamy do udziału.

Przyłączmy się do zbiórki

Pomóżmy więc małemu chełmianinowi i przyłączmy się do walki o przyszłość Oliwiera. Liczy się każda złotówka.

  • Wystarczy wejść na stronę internetową i za jej pośrednictwem wpłacić dowolną kwotę.  Dotychczas zrobiło to 745 0sób, które wpłaciły 55 032 zł, czyli nieco ponad 13 proc. wymaganej sumy.
  • Na rzecz Oliwiera można również przekazać 1% swojego podatku. Tą zbiórką zajęła się z kolei Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Przy rozliczeniu podatku należy podać nr KRS – 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać: 37870 Kloc Oliwier.
  • Darowizny na rzecz Oliwiera można przekazywać za pośrednictwem tej fundacji przez cały rok. Na przelewie wpisujemy wówczas:
    Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
    Numer konta bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
    Tytułem: 37870 Kloc Oliwier darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
  • Nieprzerwanie prowadzona jest również zbiórka nakrętek. Zainteresowani tą formą pomocy powinni skontaktować się za pośrednictwem mediów społecznościowych z panią Dagmarą Kloc.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA