REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Zbieramy nakrętki dla Oliwiera
Oliwier nadal walczy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dawno nie informowaliśmy o postępach w zbiórce na operację i rehabilitację małego Oliwiera. Naprawiamy to uchybienie zachęcając do wsparcia rodziny w walce o przyszłość dziecka.

Reklama
Bardzo rozwinęła się akcja licytacji drobnych przedmiotów, ze sprzedaży których dochód zasili konto zbiórki. Na stronie grupy fejsbukowej, która prowadzi te licytacje są dziesiątki przeróżnych rzeczy. Od prozaicznych butów, przez książki, aż po drobne dzieła sztuki. Są również usługi. Interesująco wygląda na przykład oferta Świętego Mikołaja, który chętnie ale za drobną opłatą odwiedzi grzeczne dzieci prawie jedną trzecią swojego zarobku przekaże Oliwierowi.
Zainteresowała nas również licytacja najnowszej płyty zespołu Luxtorpeda “Anno Domini MMXX” opatrzona autografami muzyków. Dla fanów tego zespołu może to być  nie lada gratka. Gratulujemy wystawiającemu pomysłu i wraz z nim dziękujemy zespołowi.
Oliwier nadal walczyOliwier nadal walczy
O Oliwierze pisaliśmy już wielokrotnie. Niestety wada z jaką przyszedł na świat stale się pogłębia. Jak opowiadają jego rodzice:

Lekarz powiedział, że obecnie nóżka jest skrócona aż o 7,5 cm, a różnica między nóżkami pogłębiać się będzie coraz bardziej, jeśli nic nie zrobimy. Oznacza to tylko jedno – za chwilę Oli straci szansę sprawność!

Zbieramy dla Oliwiera

Pomóżmy więc małemu chełmianinowi i przyłączmy się do walki o przyszłość Oliwiera. Liczy się każda złotówka.

 • Wystarczy wejść na stronę internetową i za jej pośrednictwem wpłacić dowolną kwotę.  Dotychczas zrobiło to 2 701 0sób, które wpłaciły 185 552 zł, czyli niespełna 44 proc. wymaganej sumy.
 • Na rzecz Oliwiera można również przekazać 1% swojego podatku. Tą zbiórką zajęła się z kolei Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Przy rozliczeniu podatku należy podać nr KRS – 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać: 37870 Kloc Oliwier.
 • Darowizny na rzecz Oliwiera można przekazywać za pośrednictwem tej fundacji przez cały rok. Na przelewie wpisujemy wówczas:
  Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
  Numer konta bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  Tytułem: 37870 Kloc Oliwier darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
 • Nieprzerwanie prowadzona jest również zbiórka nakrętek. Zainteresowani tą formą pomocy powinni skontaktować się za pośrednictwem mediów społecznościowych z panią Dagmarą Kloc.
Od kilku dni konto Oiwiera można również zasilić wysyłając SMS.
Oliwier nadal walczy

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama