REKLAMA
,
Organek z wejściówkami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy prawo mieć własne poglądy, musimy je mieć, bo społeczeństwo złożone z ludzi bezbarwnych da się zawsze wykorzystywać politykom – to słowa Tomasza Organka. Ten oryginalny muzyk i obserwator będzie gościem Chełmskiej Biblioteki Publicznej. Na spotkanie 22 października trzeba mieć wejściówkę.

Reklama

Chełmska Bibliotek Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu „Książka i Muzyka”. Na 22 października, godz. 18:00, książnica zaprosiła Tomasza Organka.
Gość jest wielokrotnie nagradzanym muzykiem, liderem rockowego zespołu Organek. Ale to także kompozytor, autor tekstów i wnikliwy obserwator rzeczywistości. W minionym roku spod jego pióra wyszła pokoleniowa powieść „Teoria opanowywania trwogi”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jednak ze względu na obostrzenia związane z reżimem sanitarnym, trzeba mieć bezpłatną wejściówkę. Zainteresowani mogą je odbierać 20 października br., w godz. 7.30-15.30, w Dziale Rozwoju i Promocji ChBP, ul. Partyzantów 40, I piętro.

Organizator informuje, że liczba wejściówek jest ograniczona, w związku z czym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

***

Projekt jest realizowany przez ChBP w ramach programu MKiDN „Partnerstwo dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
Urząd w czasie zarazy
Urząd w czasie zarazy
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Przyszłość dworca budzi emocje
Przyszłość dworca budzi emocje
REKLAMA