REKLAMA
,
Organek z wejściówkami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy prawo mieć własne poglądy, musimy je mieć, bo społeczeństwo złożone z ludzi bezbarwnych da się zawsze wykorzystywać politykom – to słowa Tomasza Organka. Ten oryginalny muzyk i obserwator będzie gościem Chełmskiej Biblioteki Publicznej. Na spotkanie 22 października trzeba mieć wejściówkę.

Reklama

Chełmska Bibliotek Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu „Książka i Muzyka”. Na 22 października, godz. 18:00, książnica zaprosiła Tomasza Organka.
Gość jest wielokrotnie nagradzanym muzykiem, liderem rockowego zespołu Organek. Ale to także kompozytor, autor tekstów i wnikliwy obserwator rzeczywistości. W minionym roku spod jego pióra wyszła pokoleniowa powieść „Teoria opanowywania trwogi”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jednak ze względu na obostrzenia związane z reżimem sanitarnym, trzeba mieć bezpłatną wejściówkę. Zainteresowani mogą je odbierać 20 października br., w godz. 7.30-15.30, w Dziale Rozwoju i Promocji ChBP, ul. Partyzantów 40, I piętro.

Organizator informuje, że liczba wejściówek jest ograniczona, w związku z czym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

***

Projekt jest realizowany przez ChBP w ramach programu MKiDN „Partnerstwo dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA