REKLAMA
,
„Orzeł Biznesu” dla Styl-Bud’u
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Styl-Bud s.c. z Rudki pod Chełmem została nagrodzona „Lubelskim Orłem Biznesu  2018”! To jedyna chełmska firma wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu.

Reklama

Wczoraj (13 czerwca) w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca  XVI edycję konkursu „Lubelski Orzeł Biznesu 2018”. Organizatorem przedsięwzięcia i konkursu był Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej.
Ideą konkursu jest m.in. wyróżnianie firm zarejestrowanych lub działających na terenie województwa lubelskiego, które korzystnie wpływają na sytuację na rynku pracy oraz kształtują dobrobyt społeczeństwa. Tytuł przyznawany jest w kilku różnych kategoriach, m.in. gospodarstwo rolne, inwestor, eksporter, firma rodzinna, firma budowlana roku/producent materiałów budowlanych/dostawca materiałów budowlanych/generalny wykonawca, przedsiębiorstwo innowacyjne.

W tym roku w kategorii generalny wykonawca tytułem laureata i statuetką „Lubelski Orzeł Biznesu 2018” uhonorowana została firma Styl-Bud s.c. Surowiec Piotr Sagan Dorota.

– Funkcjonujemy na rynku od 2002 r. Rozwijaliśmy się systematycznie. Specjalizujemy się w termomodernizacjach. Wyróżnia nas szybkość reakcji, bezpośredni kontakt z klientem, obsługujemy firmy wykonawcze szybko i profesjonalnie, a także klientów indywidualnych, którzy mają dostęp do kompleksowej pomocy ze strony specjalistów – powiedział Piotr Surowiec w wywiadzie dla Gościa Niedzielnego.

Spółka jest jedyną chełmską firmą utytułowaną w tegorocznej edycji konkursu.

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA