REKLAMA
,
Ostatnia chwila na głosowanie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Godziny nas dzielą od zakończenia głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020. Nie zmarnujcie tego czasu.

Głosowanie potrwa tylko do północy. To sporo czasu nawet dla najbardziej spóźnialskich. By zagłosować, wystarczy przecież wejść na stronę internetową. Do wyboru znajdziemy tam 26 projektów (lista), w tym 6 ogólnomiejskich i 20 osiedlowych, które zgłosili nasi sąsiedzi – mieszkańcy Chełma.

Reklama

Słychać wprawdzie utyskiwania, że wniosków jest mało, że nie ma żadnych projektów dla osiedli XXX-lecia, Działki, Śródmieście, czy Górnej Dyrekcji. Naszym jednak zdaniem każdy może wśród nich znaleźć coś dla siebie. Przy okazji udowodnimy, że dobro naszego miasta naprawdę leży nam na sercu.

Opowiedzieliście nam o swoich projektach

Przez cały okres głosowania zachęcaliśmy Was do skorzystania z możliwości promocji Waszych projektów na naszych łamach. We współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm” nieodpłatnie oddaliśmy przecież do Waszej dyspozycji  nasz Serwis Obywatelski. Przypomnijmy, „Nasz Chełm” był inicjatorem wprowadzenia w naszym mieście Budżetu Obywatelskiego. Przed laty udało się to dzięki obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej i Waszym pod tą inicjatywą podpisom.

Niestety niewielu Wnioskodawców z naszej propozycji skorzystało. Tym bardziej więc zachęcany do głosowania na promowane u nas projekty:

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA