REKLAMA
,
Osterwa pokaże „Kowbojów” w ChDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lubelski Teatr im. Osterwy przyjedzie 9 listopada do Chełma. W ramach projektu Teatr Polska zobaczymy spektakl „Kowboje”. Bilety są już w sprzedaży.

Reklama

Dzięki programowi Teatr Polska, chełmianie mają okazję zobaczyć na miejscu ciekawe polskie spektakle, w dodatku za grosze.  Zapraszamy więc na „Kowbojów” w wykonaniu Teatru im. Juliusza Osterwy z Lublina.

Spektakl „Kowboje” to próba przeniesienia pokoju nauczycielskiego w świat dzikiego zachodu. Kto tu kogo kolonizuje i czy nieustający pojedynek jest jedynym sposobem na osiągnięcie celu? Czy relacje oparte na przemocy, pozwalają się czuć bezpiecznie? Czy spontanicznie uwalniane agresja i frustracja są właściwą metodą rozwoju? Czy codzienny strach i niepewność nie doprowadzają do strat, których nie uda się już odrobić? Inspiracją do powstania spektaklu były spotkania przeprowadzone z lubelskimi nauczycielami przez reżyserkę Annę Smolar i dramaturga Michała Buszewicza.
Obsada:  Justyna Janowska, Edyta Ostojak, Sonia Roszczuk – gościnnie, Jolanta Rychłowska, Daniel Dobosz, Przemysław Gąsiorowicz, Maciej Grubich.

Program Teatr Polska jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Popularyzuje on sztukę teatralną i działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru.

Zapraszamy na spektakl do Chełmskiego Domu Kultury 9 listopada, godz. 18:00. Bilety po 30 zł są już w sprzedaży.

Na terenie ChDK obowiązują zasady bezpieczeństwa, m.in. ograniczona liczba osób na widowni i obowiązkowe maseczki ochronne.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Chełm ma nowego skarbnika
Chełm ma nowego skarbnika
Błaszczuk opuścił PiS
Błaszczuk opuścił PiS
Sybiraków wreszcie przejezdna
Sybiraków wreszcie przejezdna
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Niewiele unijnej kasy dla Chełma
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
REKLAMA