REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Oszustka ukradła 88-latce 10 tysięcy złotych
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Oszustka podająca się za pracownicę opieki społecznej okradła 88-letnią staruszkę. Kobieta odwracając uwagę starszej pani zabrała z jej domu 10 tysięcy złotych. 

Jak informują krasnostawscy policjanci, do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie. Wówczas do domu samotnej 88-letniej mieszkanki Krasnegostawu, przyjechała kobieta podająca się za pracownika opieki społecznej. Rzekoma pracowniczka opieki zaoferowała „pomoc” w podniesieniu wysokości emerytury.

Podczas rozmowy, sprawczyni zaproponowała, aby wyjść z domu na zewnątrz, gdzie jak przekonywała miało być chłodniej. Później oszustka wróciła do mieszkania, by przynieść sobie coś wygodnego do siedzenia. Po chwili wróciła przed dom.  Po krótkiej rozmowie „pracowniczka opieki” odeszła.

– Po jakimś czasie do 88-letniej kobiety przyjechał syn, który dowiedział się o odwiedzinach. Od razu wizyta nieznajomej kobiety wydała się mu podejrzana. Wówczas po sprawdzeniu okazało się, że z domu zginęły oszczędności w kwocie około 10 tysięcy złotych – informują krasnostawscy policjanci.

Mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożność w kontaktach z obcymi.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • hahaha

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *