REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Otwarte lodowisko, stok i kino
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dzisiaj możemy się wybrać na sztuczne lodowisko, stok narciarski w Kumowej Dolinie albo na seans do kina Zorza. Tyle szczęścia naraz! Co wybieracie?

Reklama

Od dziś, 12 lutego, znów otwarte są w Chełmie sztuczne lodowisko przy ul. Sienkiewicza oraz stok narciarski w Kumowej Dolinie. W oba te miejsca możemy się wybrać w godzinach od 12:00 do 20:00. Ponadto dzisiaj na stoku poszalejemy bezpłatnie! Kto nie ma własnych nart, zapłaci jedynie za ich wypożyczenie.

O otwarciu Centrum Kultury Filmowej Zorza pisaliśmy już wcześniej. Dzisiaj zaplanowano cztery seanse, a repertuar sprawdzicie na www.zorza.chelm.pl.

Od piątku, 12 lutego, rząd poluzował część obostrzeń związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym.  Tak więc znów możemy pójść do kina, poszaleć na stoku lub na łyżwach. Pamiętajcie jednak, że luzowanie ma charakter warunkowy i będzie obowiązywać przez najbliższe dwa tygodnie. Co będzie dalej, zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju.

Stąd apele administratorów tych obiektów o przestrzeganie reżimu sanitarnego – noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Wszelkie informacje dotyczące zasad korzystania z obiektów znajdą Państwo w regulaminach, które udostępniliśmy m.in. na terenie lodowiska i stoku, a także na fanpage MOSiR Chełm – informuje Jan Konojacki.

Szczegóły regulaminów i cenniki obowiązujące na lodowisku i stoku znajdziecie tutaj.
 

Udanej zabawy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Wreszcie można się trochę rozerwać ??

  No votes yet.
  Please wait...
 • Łaskawcy…

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama