REKLAMA
,
Otwarte lodowisko, stok i kino
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj możemy się wybrać na sztuczne lodowisko, stok narciarski w Kumowej Dolinie albo na seans do kina Zorza. Tyle szczęścia naraz! Co wybieracie?

Reklama

Od dziś, 12 lutego, znów otwarte są w Chełmie sztuczne lodowisko przy ul. Sienkiewicza oraz stok narciarski w Kumowej Dolinie. W oba te miejsca możemy się wybrać w godzinach od 12:00 do 20:00. Ponadto dzisiaj na stoku poszalejemy bezpłatnie! Kto nie ma własnych nart, zapłaci jedynie za ich wypożyczenie.

O otwarciu Centrum Kultury Filmowej Zorza pisaliśmy już wcześniej. Dzisiaj zaplanowano cztery seanse, a repertuar sprawdzicie na www.zorza.chelm.pl.

Od piątku, 12 lutego, rząd poluzował część obostrzeń związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym.  Tak więc znów możemy pójść do kina, poszaleć na stoku lub na łyżwach. Pamiętajcie jednak, że luzowanie ma charakter warunkowy i będzie obowiązywać przez najbliższe dwa tygodnie. Co będzie dalej, zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju.

Stąd apele administratorów tych obiektów o przestrzeganie reżimu sanitarnego – noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Wszelkie informacje dotyczące zasad korzystania z obiektów znajdą Państwo w regulaminach, które udostępniliśmy m.in. na terenie lodowiska i stoku, a także na fanpage MOSiR Chełm – informuje Jan Konojacki.

Szczegóły regulaminów i cenniki obowiązujące na lodowisku i stoku znajdziecie tutaj.
 

Udanej zabawy!

Napisz komentarz
 • Wreszcie można się trochę rozerwać 💣🤪

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA