REKLAMA
,
Pierwsze Mobilne Biuro Poselskie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek dojedzie do swoich wyborców. Jej Mobilne Biuro Poselskie to pierwsza taka inicjatywa w regionie. 

Reklama

Pomysł na Mobilne Biuro Poselskie zrodził się podczas licznych rozmów posłanki z mieszkańcami regionu. Wielu z nich miało duże problemy z dotarciem do stacjonarnych biur w Chełmie czy w Radzyniu Podlaskim. A rozmowa telefoniczna nie była w stanie zadowolić wszystkich.

Prawie codziennie spotykam się z mieszkańcami naszego regionu – mówi poseł Dąbrowska-Banaszek. – Tematy naszych rozmów są bardzo różnorodne. Od problemów osobistych, przez sprawy dotyczące samorządów lokalnych, aż po propozycje zmian w prawie krajowym. Często spotykam się także z przedstawicielami związków zawodowych, związków branżowych i przedsiębiorcami. Niestety, okazało się, że istnieje pewna grupa obywateli, która z różnych powodów nie jest w stanie dotrzeć do Chełma lub Radzynia, a chcieliby porozmawiać ze mną w cztery oczy. Stąd pomysł na mobilne biuro. Dojedziemy do takich osób – zapowiada poseł.

Założenia Mobilnego Biura Poselskiego są proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu Biura Poselskiego w Chełmie 519-322-285 i zasygnalizować chęć spotkania. Gdy zbierze się pewna grupa interesantów, poseł przyjedzie do danej gminy i spotka się z umówionymi osobami.

W realizacji inicjatywy bardzo pomocna okazała się przychylność lokalnych samorządów. W znacznej większości zadeklarowały one pomoc w organizacji miejsca dla takich spotkań.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Nie znam Pani poseł ale wiem że jest też lekarzem wygląda sympatycznie pomysł dobry nie każdy dotrze do biura w Chełmie mieszkańcy Dubienki,Gałezowa,Zyngierowki.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Co to z niej za lekarz jeśli głosowała przeciwko przekazaniu 2 miliardów na onkologię i wolała żeby te pieniądze trafiły do pisowskiej telewizji? Pasożyt i kłamca. https://www.radiobonton.pl/wiadomosci/6471,chelm-nasza-posel-lekarz-anna-dabrowska-banaszek-przeciwna-przekazaniu-2-mld-na-onkologie

   No votes yet.
   Please wait...
 • Przeciez w podatku medialnym chodzi o to zeby Amerykanie sami sprzedali TVN Prezesowi albo innemu Obajtkowi.
  Czego jeszcze nie rozumiecie?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ciekawy pomysł,a jak praktyczna realizacja?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA