REKLAMA
,
Pierwszy start zapaśniczek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Początek lutego to pierwsze w tegorocznym sezonie zawody dla najlepszych kadetek. Trzymamy kciuki za chełmskie zapaśniczki!

Reklama

W Karlinie nad morzem rozegrane zostaną od 5 do 7 lutego pierwsze w tegorocznym sezonie zawody dla najlepszych kadetek (15-17 lat). Wystartują w nich zawodniczki MKS Cement-Gryf Chełm.

Na karlińskich matach zmierzą się uczestniczki Pucharu Polski Kadetek w zapasach. To będzie pierwsza kwalifikacja do najważniejszej imprezy w kraju dla grupy kadetek czyli do Mistrzostw Polski rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W składzie chełmskiej drużyny wystąpią trzy ubiegłoroczne Mistrzynie Polski: Wiktoria Kamela i Monika Dadas – obie są mistrzyniami Polski w grupie kadetek oraz Marta Gajowniczek – Mistrzyni Polski Młodziczek. Ponadto barw Chełma bronić będzie brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek Weronika Podolak i piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Kadetek Nikola Skórska.
Marta Gajowniczek i Weronika Podolak jeszcze do grudnia rywalizowały w grupie młodziczek. Od stycznia tego roku objęte są współzawodnictwem w grupie kadetek.

Trenerem chełmskich zapaśniczek podczas ich startu w Karlinie będzie główny szkoleniowiec sekcji żeńskiej Cementu-Gryfa – Dariusz Kucharski.

Trzymamy kciuki!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA