REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pierwszy start zapaśniczek
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Początek lutego to pierwsze w tegorocznym sezonie zawody dla najlepszych kadetek. Trzymamy kciuki za chełmskie zapaśniczki!

Reklama

W Karlinie nad morzem rozegrane zostaną od 5 do 7 lutego pierwsze w tegorocznym sezonie zawody dla najlepszych kadetek (15-17 lat). Wystartują w nich zawodniczki MKS Cement-Gryf Chełm.

Na karlińskich matach zmierzą się uczestniczki Pucharu Polski Kadetek w zapasach. To będzie pierwsza kwalifikacja do najważniejszej imprezy w kraju dla grupy kadetek czyli do Mistrzostw Polski rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W składzie chełmskiej drużyny wystąpią trzy ubiegłoroczne Mistrzynie Polski: Wiktoria Kamela i Monika Dadas – obie są mistrzyniami Polski w grupie kadetek oraz Marta Gajowniczek – Mistrzyni Polski Młodziczek. Ponadto barw Chełma bronić będzie brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek Weronika Podolak i piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Kadetek Nikola Skórska.
Marta Gajowniczek i Weronika Podolak jeszcze do grudnia rywalizowały w grupie młodziczek. Od stycznia tego roku objęte są współzawodnictwem w grupie kadetek.

Trenerem chełmskich zapaśniczek podczas ich startu w Karlinie będzie główny szkoleniowiec sekcji żeńskiej Cementu-Gryfa – Dariusz Kucharski.

Trzymamy kciuki!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama