REKLAMA
,
Pierwszy weekend z Kolorami Muzyki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj wieczorem na Placu Gdańskim wystartuje Festiwal Kolory Muzyki – usłyszymy Varius Manx oraz Kasię Stankiewicz. W sobotę na scenie pojawi się Patryk Kumór.

Koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz wystartuje o godz. 20:30.

Zespół kojarzony jest z takimi hitami jak „Orła cień”, „Ruchome piaski” czy „Zanim zrozumiesz”. Kasia dołączyła do zespołu w 1996 roku i była jego wokalistką przez pieć lat. Po latach powróciła do zespołu, a w najbliższym roku ukaże się ich wspólna studyjna płyta. W czerwcu grupa zaprezentowała utwór „Biegnij” – oficjalny hymn Igrzysk The World Games 2017, które rozpoczęły się 20 lipca we Wrocławiu.

Reklama

W sobotę na scenie zaprezentuje się Patryk Kumór

Muzyczne objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków. Jego debiutancka płyta (album „13”), jeszcze w przed sprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik, pokonując takich wykonawców jak Artur Rojek czy Coldplay. Jego teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły, łącznie, kilkanaście milionów wyświetleń.

Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla gimnazjalistów i licealistów, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Angażuje się także w szereg charytatywnych. Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.

Przypominamy o zmianach w rozkładzie Chełmskich Linii Autobusowych 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Kolejową można przejechać
Kolejową można przejechać
REKLAMA