REKLAMA
,
Pijany doprowadził do stłuczki i uciekł
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W centrum Chełma 46-latek wjechał w tył jadącego przed nim citroena. Nic dziwnego, że trudno mu było oceniać odległości – miał w organizmie 3 promile alkoholu. Zaraz po zdarzeniu uciekł do pobliskiego parku i tu zatrzymali go policjanci. 

Wczoraj rano (9 lutego) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Lubelskiej w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Peugeot, 46-letni mieszkaniec gminy Chełm, najechał na tył jadącego przed nim samochodu marki Citroen, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Następnie sprawca stłuczki oddalił się pieszo do pobliskiego parku. Tu zatrzymali go policjanci ruchu drogowego.

Reklama

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 46-latka okazało się, że miał w organizmie 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali więc mężczyznę. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w tym zdarzeniu. Kierujący citroenem 53-letni chełmianin był trzeźwy.

Dzisiaj (10 lutego) z udziałem zatrzymanego będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz poważne konsekwencje finansowe.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA