REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pijany motorowerzysta przewrócił się przed radiowozem. Miał 4,5 promila!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Motorowerzysta na podwójnym gazie chyba sam chciał siebie ukarać. Kompletnie pijany 41-latek przewrócił się na środku skrzyżowania, tuż przed jadącym radiowozem. Gdy mundurowi podnieśli pechowca z jezdni i sprawdzili jego trzeźwość doznali szoku. Mężczyzna miał niespełna 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Do tego nietypowego zatrzymania doszło we wtorek po godzinie 18-tej. Policjanci z posterunku w Żółkiewce patrolowali podległy im rejon. W pewnym momencie zauważyli motorowerzystę, jadącego od strony miejscowości Zaburze. Mężczyzna jechał bez kasku.  – Gdy wjechał na skrzyżowanie z drogą powiatową, nie opanował pojazdu i wywrócił się tuż przed nadjeżdżającym radiowozem. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi, a jego mowa była bełkotliwa – informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej komendy policji.

Mundurowi postanowili sprawdzić stan trzeźwości 41-latka – mieszkańca gminy Żółkiewka. Badanie alkomatem wykazało, że miał 4,44 promila alkoholu w organizmie.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Lekarz po przebadaniu 41-latka, nie stwierdził u niego żadnych obrażeń.

Jazda na podwójnym gazie zakończy się dla tego amatora trunków sprawą w sądzie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • za taki wynik należy mu się nagroda np dożywotnie zakaz prowadzenia 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *