REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pijany stracił panowanie nad autem i uderzył w słup energetyczny
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Młody, pijany, nieodpowiedzialny. Ten opis doskonale pasuje do 18-latka, który w miejscowości Suszno zjechał na pobocze i po dachowaniu uderzył w słup energetyczny. Policjanci ustalili, że chłopak stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Reklama

Dyżurny włodawskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Suszno. Policjanci, gdy dotarli na miejsce zdarzenia zobaczyli leżącego w rowie mężczyznę oraz rozbity samochód marki Hyundai. 18-letni mieszkaniec gminy Włodawa powiedział, że kierowcą był jego kolega. Nie wie jednak  jak się nazywa i gdzie w tej chwili się znajduje. Na miejsce wezwano Pogotowie oraz Straż Pożarną.

Podczas ponownego rozpytywania co do okoliczności zdarzenia zmienił wersję i przyznał się do kierowania samochodem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 18-latek jadąc w kierunku miejscowości Suszno podczas pokonywania zakrętu “złapał pobocze”. W rezultacie, samochód zjechał na lewą stronę jezdni, dachował, a na końcu uderzył w słup energetyczny. Policjanci zbadali kierującego na stan trzeźwości –  miał w organizmie niemal  1,5 promila alkoholu.

Jednak to nie był koniec ,,przygód” 18-latka. Policjanci ustalili, że chłopak już nie posiada  prawa jazdy. Zostało mu już wcześniej zatrzymane właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala z obrażeniami ciała. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 18-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie gdy miał zatrzymane prawo jazdy oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama