REKLAMA
,
Pijany stracił panowanie nad autem i uderzył w słup energetyczny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młody, pijany, nieodpowiedzialny. Ten opis doskonale pasuje do 18-latka, który w miejscowości Suszno zjechał na pobocze i po dachowaniu uderzył w słup energetyczny. Policjanci ustalili, że chłopak stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Reklama

Dyżurny włodawskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Suszno. Policjanci, gdy dotarli na miejsce zdarzenia zobaczyli leżącego w rowie mężczyznę oraz rozbity samochód marki Hyundai. 18-letni mieszkaniec gminy Włodawa powiedział, że kierowcą był jego kolega. Nie wie jednak  jak się nazywa i gdzie w tej chwili się znajduje. Na miejsce wezwano Pogotowie oraz Straż Pożarną.

Podczas ponownego rozpytywania co do okoliczności zdarzenia zmienił wersję i przyznał się do kierowania samochodem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 18-latek jadąc w kierunku miejscowości Suszno podczas pokonywania zakrętu „złapał pobocze”. W rezultacie, samochód zjechał na lewą stronę jezdni, dachował, a na końcu uderzył w słup energetyczny. Policjanci zbadali kierującego na stan trzeźwości –  miał w organizmie niemal  1,5 promila alkoholu.

Jednak to nie był koniec ,,przygód” 18-latka. Policjanci ustalili, że chłopak już nie posiada  prawa jazdy. Zostało mu już wcześniej zatrzymane właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala z obrażeniami ciała. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 18-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie gdy miał zatrzymane prawo jazdy oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA