REKLAMA
,
Pijany uciekał przed policją
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego. 35-latek z Włodawy na widok mundurowych skręcił w najbliższy parking i zaczął uciekać.  Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za swoje postępowanie.

Reklama

Dyżurny włodawskiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym poruszającym się peugeotem na jednej z włodawskich ulic. Kiedy policjanci zauważyli pojazd, od razu przystąpili do próby zatrzymania  przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Jednak kierowca przyspieszył zamiast zastosowania się do poleceń wydawanych przez policjantów. Następnie  skręcił  w najbliższy przysklepowy parking.

Policjanci ruszyli za pojazdem blokując mu możliwość ucieczki. W tym momencie 35-latek nagle wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać. Został jednak natychmiast obezwładniony przez mundurowego. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu, ponieważ w swoim organizmie miał prawie 3,7 promila- relacjonuje Elwira Tadyniewicz, Rzecznik Powiatowej Policji we Włodawie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania nawet do 15 lat oraz konsekwencje finansowe.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA