REKLAMA
,
„Pikantni” jesienią w ChDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To podobno najbardziej pikantna komedia roku. I będzie ją można zobaczyć 1 października w Chełmski Dom Kultury.

Reklama

W spektaklu pt. „Pikantni” wystąpią: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Maurycy Ziembicki. Przedstawienie wyreżyserował Tomasz Gawron.

„Pikantni” to opowieść tylko dla dorosłych! Alex i Doris oraz Bea i Christoph to nieco znudzone sobą pary małżeńskie. Szukają więc nowych wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem oraz inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Spektakl będzie grany w Chełmskim Domu Kultury 1 października br., o godz. 19. Bilety po 85 zł są już do kupienia w ChDK.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA