REKLAMA
,
Piłsudskiego po remoncie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chełmie jest już przejezdna. Zakończył się – trwający od ponad trzech miesięcy – remont ulicy. Jak Wam się podoba?

Reklama

Jak informuje Miasto Chełm, inwestycja pochłonęła ponad 10 milionów złotych. Miasto na jej realizację pozyskało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Całość wygląda naprawdę okazale. Nie możemy doczekać się, jak Aleja będzie prezentować się wiosną i latem – cieszą się miejscy urzędnicy.

Co się zatem zmieniło?

Mamy na al. Piłsudskiego przebudowaną nawierzchnię jezdni, ale także nowe chodniki. Jezdnie rozdzielają nowe pasy, a przejścia dla pieszych mają szerokie azyle. Oznaczone zostały także przejścia dla pieszych przez ulice podporządkowane oraz ścieżka rowerowa. Całość oświetlają nowe latarnie.
Wzdłuż całej alei znajdziemy również elementy małej architektury, czyli nowe ławeczki, z których korzystać będziemy w cieplejszych miesiącach.

Jechaliście już? I jak wrażenia?

Rating: 2.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Napisz komentarz
 • ale po jaki ch te ścieżki jednokierunkowe dla rowerów? widziałem jednego palanta – jechał pod zakaz i miał to w … – a znaków jak medali na mundurze ruskiego marszłka. Druga sprawa to słabe doświetlenie przejść – wodotryski nie zawsze działają np. jak już ktoś schodzi z przejścia. No i najważniejsze to bardzo ograniczona liczba miejsc parkingowych – krótko : jak krew w piach

  No votes yet.
  Please wait...
 • W latach 70-tych Al. Piłsudskiego (wtedy Świerczewskiego) została poszerzona o parę metrów, mimo nieznacznego wtedy ruchu. Teraz została zawężona, wjazdy prawie pod kątem 90 stop. liczne wysepki (których krawężniki powinny być pomalowane na żółto), brak wyjazdu z np. Wołyńskiej jednocześnie w prawo i lewo (będą korki), czyli coś na kształt pomysłów Trzaskowskiego. Ogólna ocena: 5/10.

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • Za dużo znaków. Brak jakiegoś przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Ogólnie spoko 🙂

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • Jeszcze świateł brakowało! Zwariowałeś ?

   No votes yet.
   Please wait...
  • jak np. sniegiem przywali to tych znakow nie zobaczysz – ale jakby bylo mniej przejsc dla pieszych to dopiero rwetest by sie podniosl,za za daleko chodzic – czekam kiedy wzorem zachodu bedzie wporowadzone 30 km/h a potem cale miasto – na IAWP na wys. Shellla przydalby sie fotoradar albo chodziaz patrol z recznym – wytluklby zaraz tych wszystkich „kowbojow” za kolkiem.

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • Są wady,czy jesteście zadowoleni?

  Rating: 3.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA