REKLAMA
,
PKP czyli klasyka motoryzacji
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spotkanie właścicieli pojazdów zabytkowych organizuje Automobilklub Chełmski. Imprezę nazwano PKP czyli Piękny Klasyczny Piątek. Właściciele i fani motoryzacyjnych „klasyków” zbiorą się wieczorem 28 lipca br. na parkingu przy parku miejskim.

Reklama

Klasyczny Piątek to nowa propozycja Automobilklubu Chełmskiego, ale organizatorzy mają nadzieję, że wszystkim przypadnie do gustu i stanie się cykliczna. Już ustalony został termin kolejnej jej odsłony. Tym razem to będzie sobota, 26 sierpnia br. czyli w trakcie Nocy Kultury.

Do udziału w imprezie zapraszani są właściciele wszystkich samochodów, które mają co najmniej 25 lat. Tzw. żółte tablice nie są wymagane.

Klasyczny Piątek będzie znakomitą okazją do integracji właścicieli starszych pojazdów, którzy swoich aut nie zamieniliby na najnowsze modele samochodów oraz poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy, by ich pojazdy prezentowały się jak najlepiej. Będzie więc okazja by te auta zobaczyć w całej okazałości – mówi Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu.

Specjalna komisja przyzna tytuł „Auta 1. Edycji Pięknych Klasycznych Piątków”.

Przy okazji będzie można zapoznać się z ofertą ubezpieczenia OC dla starszych samochodów i ewentualnie zdecydować o jego zakupie. Wśród uczestników losowane będą upominki – niespodzianki.

PKP rozpocznie się o godz. 19, w piątek (28.07.2017), na parkingu przy parku miejskim, ul. Armii Krajowej. Wjazd bezpłatny.

 

Napisz komentarz
 • Fajnie to wygląda.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  Raport o stanie Chełma
  REKLAMA